אנו מאמינים כי כל לקוח ראוי למערך שירותים לו היתרונות הבאים:
 • מערך שיווקי מותאם במדוייק לצרכי היזם והפרויקט
 • פתרונות פרגמטיים ויצירתיים ליעדי הפרויקט ואתגריו
 • תשואה גבוהה על ההשקעה בשיווק
 • יצירת ערך מוסף ליזם, שישרת אותו בפרויקטים הבאים
מחלקת שיווק:

מחלקת שיווק נדל"ן שמה לה למטרה להוביל את התחומים בהם היא פועלת בזירת הנדל"ן, להטביע חותם במרחב העסקי והשיווקי ולהעניק השראה כחברה העובדת באופן שונה וייחודי המקנה ערך מוסף לכל לקוח.
אנו שואפים למצוינות, חדשנות ולהיות במעקב תמידי אחרי הטרנדים הקיימים, במטרה להציב לעצמנו ועבור לקוחותינו רף גבוה ועדכני יותר.

אנו בארביב גרופ יוצרים סיפורי הצלחה בשיווק נדל"ן. את זאת אנו משיגים באמצעות התחברות ל-DNA של כל לקוח ושל כל פרוייקט, לימוד וניתוח מעמיק, הקשבה ובניית אסטרטגיה ופתרונות שיווקיים מותאמים.

חזון

שוק הנדל"ן הוא תחום מורכב, ואנו שמים לנו למטרה להוות מורה דרך מקצועי שינתב את הקבלן אל הנכס האידיאלי של קהל היעד שלו וזאת תבוצע במהירות ובמקצועיות. אנו דוגלים בגישה ייחודית הרואה את הבנת צרכיו הייחודיים של הלקוח כעניין ראשון במעלה. הלקוחות שלנו יודעים כי מרגע שהגיעו אלינו, הם לא לבד ונמצאים בליווי מקצועי במהלך כל שלבי הדרך. משלב תכנון הפרוייקט ועד סופו. אנו רואים את תהליך בניית הנכס האידיאלי כתהליך אותו יש לקחת בכובד ראש. על הצוות שלנו נמנים מומחים אשר חיים ונושמים את השוק המקומי. כל אחד ממומחים אלו ישמח לרתום את מלוא הניסיון שלו למען העסקה שלכם. ניסיון, מקצועיות חסרת פשרות, ויחס אישי- אלו הם המרכיבים של הנוסחה המנצחת שלנו.

 • לכל פרוייקט יש שיטת שיווק משלו - כל לקוחותינו מטופלים במסלול אישי בו מומחה נדל"ן מנתח את צרכיהם ובונה עבורם תכנית שיווקית ייעודית העונה על צרכי העסקה הייחודיים שלהם.
 • הטיפול בפרוייקט מתחיל הרבה לפני שהפרוייקט יוצא לדרך. אנו מטפלים בכל פרוייקט בדיוק רב ומביאים את הקונספט לקבלן עוד לפני שלב בניית הפרוייקט.
 • ליווי צמוד של קשת רחבה של אנשי מקצוע המובילים בתחום - אנו מלווים את הפרוייקט יחד עם האדריכל ובונים קונספט שיווקי סביבו.
 • אנו מתאימים איש שיווק שנבחר במיוחד לכל פרוייקט בניה. לא כל איש שיווק יתאים לכל פרוייקט, לכן אנו בשחקים דואגים להצמיד לכל לקוח איש שיווק שיתאים לצרכיו.
 • עיצוב משרד המכירות בצורה נכונה - לכל פרוייקט נדאג לבניית משרד הבנוי ומעוצב בקונספט נכון לשיווק הפרוייקט ע"י מחלקת עיצוב הפנים שלנו.
 • מאחורי כל מותג עומד סיפור מנצח - אנו בשחקים נדאג לספר את הסיפור לכל לקוח הרוכש דירה.
 • רעיונות תכנוניים אשר מביאים תשואה גבוהה ליזם - אנו נדאג כי הלקוח שלנו יזכה לרעיונות שיווקיים, יחודיים ומכירתיים אשר יביאו את הפרוייקט להצלחה מקסימלית.

הגמישות המקצועית ותהליך הלמידה המתמשך בו אנו נמצאים מאפשר לנו להעניק שירותים מעולים לכל היזמים ולכל הפרויקטים.
במהלך 10 שנים שיווקנו בהצלחה פרויקטים יוקרתיים בכל רחבי הארץ.

אנו בחברה גאים לספק שירותי מיקור חוץ בשיווק לחברות נבחרות בתחום וללוות אותן לאורך שנים ארוכות.
היכולת שלנו לאבחן נכון, לנתח ולהמציא את עצמנו מחדש תורמת ליצירת דרכי פעולה חדשניות ויעילות ללקוחותינו, גם בפרויקטים מורכבים לשיווק וגם בתקופות קשות, בהן חלה האטה או עצירה במכירות.

אנו מאמינים שהשיווק מתחיל עוד בשלב התכנון של הפרוייקט. כך ניתן לבנות מותג מנצח וכמובן להתאים את התכנון לשוק לאחר שיבדק על ידינו!

החברה פיתחה שיטה מנצחת לבניית מותגי נדל"ן. ביצוע מקצועי ומדויק של כל שלב בשיטה, מהווה בסיס לשלב הבא אחריו וכך נוצר ערך מוסף לפרויקט בסוף התהליך – מותג נדל"ן מנצח. אנו בחברה נבנה מותג נדל"ן איכותי ומבוקש לקהל היעד החל משלב התכנון, דרך מיצוב נכון של הפרויקט, בניית אסטרטגיה שיווקית מדויקת ועד לאנשי המכירות בשטח.

הלקוחות שלנו

ממגוון הלקוחות שנהנים משירותינו ניתן למצא את: לוינסקי עופר בע``מ, י. לוינסקי, ישראל לוי, חברת יובלים, ליבנטל אחזקות בע``מ, פנטקל, מגור אחזקות, בארי ושות', יוסי אברהמי ועוד...
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת בכל נושא על מנת להרכיב את הנוסחא המנצחת לעסקה נכונה ומוצלחת.