חלק מצוות החברה

בן ארביב מנכ"ל ובעלים

ארביב גרופ הינה קבוצה של חברות המתעסקות בנדל"ן, ומתמחות בתחום הייזום, הבניה, מתן שירותי הקמת פרויקטים, שיווק וניהול פרויקטים ונכסים עבור חברתנו ועבור חברות אחרות.

המייסד וסולל דרכה של ארביב גרופ הוא מר בן ארביב, אשר הקים את החברה מתוך תשוקה וחזון ליצור ולעשות את כל אשר הוא אוהב ומצטיין בו, ובכך ליצור משפחה המורכבת מאנשים שזהו חזונם- לעסוק במה שהם אוהבים ובכך לעבוד מתוך הלב ולהגשים חלומות ללקוחות החברה.

למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן ובין היתר בהקמת מבני מגורים, ניהול פרויקטים נדלניים לחברות פרטיות וציבוריות, שיווק פרויקטים ותפעול כללי של כל התהליך מהוצאת ההיתר ועד לטיפול בדיירים לאחר האכלוס.

בן ארביב הינו דור שלישי למשפחה מהוותיקות בענף הנדל"ן בארץ ישראל (למעלה מ-60 שנה ). כבר מילדותו ינק בן את העולם העסקי בתחום הנדל"ן.
החל משנת 2009, בן החל את דרכו בקבוצת אלעני. כיום, הוא מכהן כמנכ"ל ובעלים משותף של הקבוצה

בן החל את לימודיו בקורסים שונים בארה"ב )MASTERY UNIVERSITY ETC.-TONNY ROBBINS(, אנגליה ספרד ובארץ. בנוסף משמש כקואצ'ר עסקי הוליסטי לחיים.
הקבוצה שמה לה למטרה להוביל את התחומים בהם היא פועלת בזירת הנדל"ן כמו בשאר תחומי העיסוק שלה והתחייבה להטביע חותם במרחב העסקי והשיווקי ולהעניק השראה כחברה העובדת באופן שונה וייחודי המקנה ערך מוסף לכל לקוח במגוון התחומים בהן היא פועלת.

כיום החברה מנהלת את קבוצת אלעני וכמו כן יוזמת ומבצעת פרויקטים הכוללים מסחר ומגורים בארץ ובחו"ל, מנהלת ומשווקת באמצעות חברת הבת שלה, א.י.ב. שחקים , פרויקטים רבים בעבור חברות ציבוריות ופרטיות החברה מעניקה שירותי הקמה שיווק וניהול פרויקטים בעבור חברות אלו במסגרת "ONE STOP SHOP" – החברה מלווה יזמים החל משלב ראשוני של הקמת הפרויקט, תכנונו, מפעילה מערך טיפול בדיירים, החתמת דיירים במסגרת מתחמי פינוי בינוי ו\או תמ"א 38 ועד מסירת המפתחות ללקוחות המרוצים. החברה מעניקה גם שירותי אדריכלות ועיצוב פנים ע"י מיטב המעצבים, משכירה נכסים מסחריים ודירות ומפעילה את מרכז ג'איה בריאות ואושר מקבוצת בן ארביב , אשר בו מגוון חללי עבודה משותפים, מרכז סדנאות, קואצ'ינג עסקי ועוד.

אנו שואפים למצוינות, חדשנות ולהיות במעקב תמידי אחר הסטנדרטים הגבוהים של כל תחום מתחומי עיסוקנו, במטרה להציב לעצמנו ועבור לקוחותינו רף גבוה ועדכני יותר.

היכולת שלנו לאבחן נכון, לנתח ולהמציא את עצמנו מחדש תורמת ליצירת דרכי פעולה חדשניות ויעילות ללקוחותינו, גם בפרויקטים מורכבים וגם בתקופות קשות.
השאיפה העקבית של החברה למצוינות ואיכות ללא פשרות נטועה בכל שדרות החברה ובעלי התפקידים ואנו קשובים לכל לקוח ולבקשותיו הייחודיות, החל מהמנכ"ל ועד לפועלים בשטח.

ההצלחה של הקבוצה הגיעה קודם כל בזכות העובדים בחברה שהם בעצם הפכו למשפחה אחת גדולה אשר עליה מבוססת החברה וכמו כן בזכות מתודולוגיה שפותחה מאז הקמת החברה המשלבת יצירתיות, גמישות מחשבתית, מחויבות לעובדינו וכמובן ללקוחותינו, סקרנות ואהבה למקצוע של העובדים והבעלים.

אנו בארביב גרופ יודעים כי אנשים טובים עושים את ההבדל. הצוות של ארביב גרופ מורכב מעובדים מסורים בעלי ניסיון מצטבר של שנים בתחום השירות המוצע.
אנו מתגאים ביכולתנו להרכיב צוות מנצח לכל פרויקט הכולל אנשי מקצוע עם נסיון מגוון לצרכים והמטרות של כל פרויקט.

הנכם מוזמנים להצטרף לחזון החברה ולהיות חלק מהמשפחה הגדולה של ארביב גרופ.